Virtual Office

Wirtualne biuro to rozwiązanie nowoczesne, wygodne i tanie, umożliwiające sprawne funkcjonowanie firmy przy minimalnym nakładzie finansowym.

Lokal, który posiadamy, a równocześnie oddajemy do Państwa dyspozycji jest własnością naszej firmy.                Daje to Państwu poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim pewność, że nikt bez powodu nie wypowie Państwu umowy najmu i nie narazi Państwa na dodatkowe koszty.

Naszym Partnerom oddajemy do dyspozycji komfortowy lokal, wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt komputerowy. Dysponujemy również programem komputerowym do zarządzania korespondencją, który identyfikuje naszych klientów i usprawnia pracę biurową. Program pozwala na zminimalizowanie błędów, które mogłyby wynikać z powodu złej organizacji pracy.

W zależności od oczekiwań naszych Partnerów oferujemy następujące pakiety usług:

  • EASY OFFICE
  • EASY OFFICE PLUS
  • EASY OFFICE GOLD

Jakie usługi oferujemy

Wynajem wirtualnego biura to nie tylko cztery ściany i profesjonalny sprzęt komputerowy. Misją naszej firmy jest pełne zadowolenie każdego klienta i ułatwienie mu prowadzenia przedsiębiorstwa. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze warunki rozwoju nowo powstałych, małych czy średnich zakładów, korzystających z naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy między innymi:

  • świetny adres – lokalizacja jest w przypadku wielu firm niezwykle ważna. Może nawet wpływać na powodzenie transakcji; każdy bowiem, kto ma do wyboru usługi firmy A z nieznanego adresu na peryferiach miasta, a także firmy B, zlokalizowanej w centrum Warszawy, zdecydowanie wybierze drugi wariant, ponieważ będzie kojarzył dany adres znacznie korzystniej,
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej – jest to znaczne ułatwienie, dzięki któremu nie trzeba się przejmować, że zapomnimy o jakimś zobowiązaniu lub nie dostrzeżemy ważnego maila czy przesyłki,
  • sale konferencyjne lub biznesowe – umożliwiamy ich udostępnienie w przypadku, kiedy wystąpi potrzeba spotkania z klientem lub zorganizowania ważnych rozmów firmowych; nasze pomieszczenia są profesjonalnie zaaranżowane i wyposażone, dzięki czemu z pewnością wywołają pozytywne wrażenie na rozmówcach,
  • i inne.

Jesteśmy specjalistami, dzięki czemu do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlatego w przypadku szczególnych potrzeb czy oczekiwań danego klienta, dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie jego preferencje.

Dlaczego warto skorzystać z wirtualnego biura?

Odpowiedź jest niezwykle prosta – bo się opłaca! Proponowane przez nas usługi pozwalają bowiem na znaczne oszczędności, które mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych rocznie. Przy korzystaniu z naszego wirtualnego biura płacisz wyłącznie za wynajem niewielkiego, świetnie wyposażonego lokalu. Nie potrzebujesz utrzymywać wielkiego biura, zarówno w kontekście wynajmu, jak i jego wyposażenia. Dodatkowo nie musisz zatrudniać pracowników, którzy mieliby za zadanie prowadzenie korespondencji, jak i ogólnie pojętej administracji firmy.